Włosy brązowe nie muszą być nudne – poznaj najmodniejsze trendy we fryzjerstwie

Włosy brązowe nie muszą być nudne – poznaj najmodniejsze trendy we fryzjerstwie

Moda zmienną jest. Zmieniają się także trendy w koloryzacji. Jeżeli niekoniecznie macie ochotę na kolejną koloryzację w kolorze blond, to mamy dla Was całkiem fajny pomysł, a mianowicie koloryzację w kolorze brąz. Dziś przedstawimy Wam ciekawe pomysły na włosy w kolorze brąz.

Włosy w kolorze ciemny brąz i refleksy – efekt wow gwarantowany

Każda kobieta ma czasem ochotę na metamorfozę. Jeżeli więc macie ochotę na zmianę koloru włosów, to zamiast tradycyjnych blondów czy też sombre, możecie zdecydować się na ciemny brąz włosy z refleksami. Taka koloryzacja jest uniwersalna, bo pasuje każdej kobiecie niezależnie od typu urody czy wieku. Sprawia, że włosy wydają się gęstsze. Nie wymagają tak dużej pielęgnacji jak włosy rozjaśniane. Dzięki temu codzienna rutyna będzie zdecydowanie krótsza. Oczywiście musimy jeszcze wspomnieć, że koloryzacja odmładza i to odmładza nawet o 10 lat. Polecamy Wam szczególnie koloryzację z miodowymi refleksami, która sprawią, że włosy zyskają niemal trójwymiarowy efekt. Jeżeli chodzi o samą pielęgnację, to zasadniczo wystarczy tylko odżywka i maska do włosów farbowanych oraz cotygodniowe olejowanie. Szampon do włosów uwrażliwionych będzie wręcz strzałem w dziesiątkę. Mamy dla Was jeszcze jedną dobrą wiadomość, a mianowicie takie włosy wystarczy farbować, co 3 miesiące, bo dzięki refleksom zawsze będą nieco się mienić i odrost nie będzie tak widoczny.

Różne odcienie brązu w jednej koloryzacji

A co powiecie na koloryzację, która łączy w sobie 3 odcienie brązu, a dokładnie jasny, średni i ciemny. Całość prezentuje się naprawdę ciekawie, a przy tym niebanalnie. Możecie zdecydować się także na połączenie dwóch odcieni brązu i jednego ciemnego blondu. Jeżeli chodzi o fryzury, które obłędnie prezentują się z taką koloryzacją, to tutaj musicie wiedzieć, że nie jest już ona taka uniwersalna jak ciemne włosy z refleksami, które dobrze wyglądają na długich, średnich i krótkich fryzurach. W tym przypadku włosy powinny sięgać przynajmniej do ramion, co pozwoli na uzyskanie najlepszego efektu. Możecie również zdecydować się na fryzurę long bob, przy tym musi zostać zachować różnica między tylnymi, a przednimi pasmami, wynosząca około 4-5 cm.

Brąz i odcienie rudości – coś dla kobiet ceniących oryginalność

Naprawdę często mówi się, że włosy brąz są bez wyrazu, a wręcz nudne. Jak zauważyłyście nie jest to zupełnie prawdą. Jednocześnie koloryzacja brąz może przyciągać uwagę, a przy tym mieć w sobie sporo nonszalancji czy wręcz oryginalności. Jeżeli macie ochotę na totalną metamorfozę, to idealnym wyborem dla Was będą włosy w kolorze brązowym połączone z rudymi pasmami. Taka koloryzacja odwraca uwagę od niedoskonałości na skórze, a wręcz sprawia, że wydaje się ona wygładzona i pełna blasku. Uzyskanie takiego efektu koloryzacji nie jest takie trudne. Wystarcz co czwarte pasemko zafarbować na odcień rudości. Jedynym problemem może być fakt, że taki kolor bardzo szybko się wypłukuje. Dodatkowo często, aby go uzyskać trzeba wcześniej rozjaśnić włosy. Ale z drugiej strony efekt jaki można uzyskać i pewność siebie jaką można zyskać są duże. Na koniec musimy jeszcze wspomnieć do jakich włosów pasuje taka koloryzacja. Zasadniczo do wszystkich byle tylko nie bardzo krótkich, bo wtedy efekt nie będzie już tak bardzo widoczny. Ale gdy macie fryzurę bob, to taka koloryzacja będzie naprawdę dobrym wyborem.

Materiał reklamowy, pochodzący od partnera serwisu.

Dodaj komentarz