Categories CIEKAWOSTKI

Weekend we dwoje w przyczepie campingowej

Choć spędzanie weekendów i wakacji w przyczepach campingowych nie jest w naszym kraju tak popularne jak np. w Wielkiej Brytanii, to jednak w miejscowościach wypoczynkowych nastawionych na turystów, nie brakuje dobrze wyposażonych pól namiotowych, na których nie tylko znajdziesz atrakcyjne miejsce, ale także podłączysz przyczepę do prądu czy wody.

Weekendowy wyjazd z przyczepą tylko we dwoje w góry, nad morze czy na Mazury na pewno będzie dla Was niezapomnianym przeżyciem, a może nawet stanie się początkiem nowej pasji.

Weekend w przyczepie jest nudny? Zerwij ze stereotypami

Weekend spędzony w przyczepie campingowej tylko we dwoje wcale nie musi być nudny. Po pierwsze po przyjeździe na pole namiotowe nie ma konieczności spędzenia na nim całych trzech dni łowiąc ryby, rozwiązując krzyżówki i przyrządzając potrawy z grilla. Przeciwnie, warto potraktować przyczepę tak, jak traktuje się hotelowy pokój – jako miejsce, w którym zostawiasz swoje rzeczy, śpisz i odpoczywasz, jednocześnie korzystając z atrakcji miejscowości, w której się znajdujesz. Obecnie pola campingowe niekoniecznie zlokalizowane są na uboczu, z dala od centrum lokalnej rozrywki, ciekawych szlaków turystycznych czy zabytków. Jeśli dobrze poszukasz, możesz swobodnie znaleźć miejsce na komfortowym, niewielkim polu prywatnym niemal w centrum wypoczynkowej miejscowości.

Wspólny weekend

Bądźcie ze sobą blisko!

Wyjazd tylko we dwoje sprzyja intymności. Przyczepa campingowa daje Wam znacznie więcej możliwości niż pokój w hotelu. Jeśli chcecie urozmaicić swoje życie intymne przy pomocy erotycznych „zabawek”, do apartamentu możecie zabrać ze sobą jedynie niewielkie gadżety, które zmieszczą się w walizce obok ubrań i przyborów toaletowych. Natomiast przyczepa campingowa pozwoli na dyskretny transport również większych akcesoriów. Zamówić je można z Internetu, wpisując na przykład frazę:  sex maszyny – sklep online . Oczywiście lepiej kupić je z wyprzedzeniem – na miejscu może być trudno o tego rodzaju produkty.

Zabierzcie rowery i elektryczne hulajnogi

Przyczepa campingowa pozwoli Wam korzystać z wyjazdu tak samo, jak hotelowy pokój czy apartament, a dodatkowo umożliwi zabranie w podróż dużych przedmiotów. Pomijając wspomniane wcześniej intymne akcesoria, dzięki przyczepie możecie wziąć ze sobą również rowery, które oczywiście zapewnią Wam niejedną ciekawą wycieczkę urokliwymi szlakami z dala od ruchliwych dróg samochodowych. A jeśli wybieracie się do większych miejscowości, w których możecie liczyć na długie, utwardzone trasy – skorzystajcie z elektrycznych hulajnóg.

Pola campingowe – od „tojtoja” do luksusowych drink barów

Standard pól campingowych jest bardzo zróżnicowany. Niektóre oferują jedynie zasilanie w energię elektryczną i wspólną, dość prymitywną łazienkę, inne zapewniają większe wygody, np. w postaci dodatkowych pomieszczeń, w których można rozegrać partię szachów, cymbergaja, a nawet skorzystać z toru do bowlingu.  Są także w Polsce pola campingowe w standardzie luksusowym. Poza podłączeniem do prądu, wody i kanalizacji, oferują także utwardzone ścieżki czy otwarty basen do dyspozycji gości.

Przy każdym stanowisku można liczyć na altany z hamakiem i kompletem wypoczynkowym a w części wspólnej również na restaurację z możliwością zamówienia posiłków do przyczepy oraz dobrze zaopatrzony drink bar.

Zobacz również