Categories INNE

Korona powalczy o ligowe punkty w Szczecinie!

Korona Kielce nie zaliczy początku obecnego sezonu do udanych. Kielczanie po 6 rozegranych meczach mają na koncie zaledwie 5 wywalczonych punktów. Podopieczni trenera Kuzery plasują się na ostatnim miejscu w tabeli, a w kolejnej serii gier zmierzą się na wyjeździe z Pogonią Szczecin. Jak zakłady bukmacherskie prognozują przebieg tej rywalizacji?

Korona Kielce

Przed przerwą na kadrę Korona Kielce złapała niezły moment, ponieważ w dwóch rozegranych meczach wywalczyła 4 z 5 dotychczasowych punktów. Kielczanie najpierw wygrali na swoim boisku z Zagłębiem Lubin, a następnie zremisowali z Cracovią. Istotnym wydarzeniem dla kibiców było również to, że przez dwa kolejne spotkania Korona Kielce zachowała czyste konto, co nie udało jej się we wcześniejszych 4 meczach tego sezonu.

Kolejnym przeciwnikiem Korony będzie Pogoń Szczecin, czyli drużyna, która znalazła się w dołku, ale przed startem sezonu była typowana do walki o europejskie puchary. Kielczanie nie mają najlepszych liczb w starciach z tym przeciwnikiem. Korona wygrała z Pogonią tylko raz od 2017 roku i również tym razem nie będzie faworytem.

Pogoń Szczecin

Portowcy na starcie tego sezonu również rozczarowali swoich kibiców. Pogoń miała walczyć o puchary i zaczęło się obiecująco, ponieważ pokonała Widzew i Wartę, co dało łącznie 6 wywalczonych punktów. Niestety w kolejnych 4 meczach ligowych nie było już tak kolorowo, a ekipa ze Szczecina zaliczyła komplet porażek. Aktualnie Portowcy mają tylko jeden punkt więcej od ostatniej w tabeli Korony Kielce.

W teorii na korzyść tego zespołu przemawia atut własnego boiska, jednak z drugiej strony Pogoń przegrała u siebie w dwóch kolejnych starciach. Najpierw z Radomiakiem, a następnie ze Śląskiem Wrocław.

Jak typować w zakładach bukmacherskich?

Zakłady bukmacherskie na comeon.pl na to spotkanie mają ponad 100 różnych zakładów, które możesz obstawiać. Wśród ciekawych opcji eksperci wyróżniają zakład z podwójną szansą na Pogoń Szczecin, a także -3,5 gola. Oba zespoły na początku tego sezonu mają swoje problemy, dlatego też taka propozycja ma swoje uzasadnienie. W 6 kolejnych meczach pomiędzy tymi drużynami nie było więcej niż 3 goli, a Korona w tym czasie wygrała tylko raz, więc w 5 z 6 przypadków taki zakład kończył się powodzeniem.

Niektórzy zwracają także uwagę, że Pogoń Szczecin w końcu musi się przełamać, a przerwa na kadrę ma być do tego idealnym momentem. Portowcy mieli dwa tygodnie, aby odpowiednio przygotować się do tej rywalizacji z ostatnią drużyną w tabeli. Z kim, jak z kim, ale z Koroną Kielce Pogoń Szczecin po prostu musi zagrać o trzy punkty. Fani z województwa świętokrzyskiego mają jednak zapewne inne plany na przebieg tej rywalizacji. Dla gości kluczowe może być zachowanie czystego konta, a ostatni mecz przy Łazienkowskiej pokazał, że Koronę stać na dobrą grę w defensywie z mocnym rywalem.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet na podstawie Decyzji Ministra Finansów z dnia 07 czerwca 2022 r. (znak: DAG11.6831.11.2022).

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

Artykuł przygotowany przez partnera strony.

5/5 - 1 głosów

Zobacz również

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *