Telefon Samsung – składany smartfon dla wymagających

Telefon Samsung – składany smartfon dla wymagających

Rynek składanych telefonów z każdym rokiem coraz bardziej rozwija się i ewoluuje, by odpowiadać na potrzeby użytkowników. Niezależnie od tego, czy preferujesz smartfony z dużym ekranem, czy jesteś fanem kompaktowych rozwiązań, telefon Samsung składany w pionie lub poziomie może sprostać Twoim wymaganiom. Wystarczy, że wybierzesz model dostosowany do swoich potrzeb.

Pokaż mi swój telefon, a powiem Ci, kim jesteś!

Czy smartfon może nam cokolwiek powiedzieć o jego użytkowniku? Jak najbardziej! Użytkownicy smartfonów dokonują personalizacji telefonu nie tylko na etapie wyboru modelu czy koloru obudowy. Wiele nam mówi również to, w jaki sposób z niego korzystają. Dla kogo więc telefon składany Samsung to idealny wybór?

Samsung Galaxy Z to świetna opcja dla osób podążających za trendami. Polecana również dla tych użytkowników, którzy lubią nowości i oryginalny design oraz cenią sobie mobilność, wydajność i wielozadaniowość.

Telefon Samsung składany dla ceniących mobilność

Współcześnie składane telefony wydają się cieszyć coraz większą popularnością. Zwłaszcza te, które odznaczają się zwiększoną mobilnością, możliwością personalizacji i innowacyjnym designem premium, czyli wyważoną, symetryczną konstrukcją i luksusowymi wykończeniami. Taki jest właśnie telefon składany Samsung Galaxy Z Flip5.

To, co wyróżnia ten kompaktowy smartfon, to przede wszystkim jego rozmiar. Ekran zewnętrzny ma 3.4”*. Dzięki większej przekątnej – w porównaniu do poprzednich modeli – pozwala na wykonywanie podstawowych zadań bez konieczności otwierania. Dodatkowo istnieje możliwość personalizacji ekranu zewnętrznego, a sam telefon Samsung składany dostępny jest aż w 8 kolorach – w tym czterech inspirowanych naturą**.

Nie możemy też zapomnieć o trybie Flex, pozwalającym w łatwy sposób sterować mediami oraz FlexCam, umożliwiającym robienie selfie nawet wtedy, gdy telefon jest złożony. Te funkcje, wraz z procesorem Snapdragon 8 oraz wytrzymałą baterią***, wpływają na użyteczność telefonu Samsung Galaxy Z Flip5.

Samsung Galaxy Z Fold5 – gdy oczekujesz od życia więcej

Jesteś człowiekiem, który lubi wykonywać wiele zadań naraz, masz niespożyte pokłady energii i cenisz sobie rozrywkę na najwyższym poziomie? W takim wypadku potrzebujesz telefonu, który za Tobą nadąży. To zadanie dla telefonu składanego Samsung Galaxy Z Fold5. Czym może Cię zaskoczyć?

Ten telefon to świetne narzędzie do pracy i rozrywki. Odpowiada za to nie tylko wydajny procesor Snapdragon 8 Gen 2, ale także wytrzymała bateria. Dodatkowo duży, 7,6-calowy**** ekran oraz zwiększona jasność na zewnątrz zapewniają świetne wrażenia wizualne.

Osoby wielozadaniowe z pewnością docenią też zaawansowane funkcje dla wymagających, takie jak precyzyjne sterowanie multimediami czy opcja dzielenia ekranu na trzy okna, by móc wykonywać kilka zadań jednocześnie. Ekran po rozłożeniu daje możliwość przeciągania i upuszczania obiektów, obsługuje multi-touch, a także pozwala na szybki wybór i kopiowanie lub przenoszenie zawartości. Doświadczenia może dopełniać płynnie działający rysik S Pen*****.

A Ty, który telefon składany wybierzesz? Wolisz kompaktowość i mobilność czy maksymalne wrażenia na dużym ekranie?

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

*Mierząc po przekątnej, ekran zewnętrzny Galaxy Z Flip5 ma rozmiar 3,4 cala w pełnej prostokątnej formie; rzeczywisty widoczny obszar to około 95% pełnego prostokątnego obszaru ze względu na zaokrąglone rogi i dolne wycięcie.

**Dostępność kolorów może zależeć od kraju albo operatora. Ekskluzywne kolory dostępne są tylko online na stronie Samsung.com.

***Rzeczywista żywotność baterii zależy od środowiska sieciowego, używanych funkcji i aplikacji, częstotliwości połączeń i wiadomości, liczby ładowań i wielu innych czynników. Oszacowano na podstawie średniego profilu użytkowania opracowanego przez UX Connect Research. Niezależnie ocenione przez UX Connect Research w okresie 2023.06.19-2023.06.29 w USA z przedpremierowymi wersjami SM-F946 i SM-F731 w ustawieniach domyślnych przy użyciu sieci LTE i 5G Sub6.

****Mierzony po przekątnej, rozmiar głównego ekranu Galaxy Z Fold5 wynosi 7,6 cala w pełnym prostokącie i 7,4 cala z uwzględnieniem zaokrąglonych rogów; rzeczywisty widoczny obszar jest mniejszy ze względu na zaokrąglone rogi.

*****S Pen Fold Edition do Galaxy Z Fold5 sprzedawany oddzielnie. Użyj rysika S Pen przeznaczonego dla Galaxy Z Fold. Wszystkie inne rysiki S Pen lub rysiki mogą uszkodzić ekran. Galaxy Z Fold5 nie ma wbudowanego gniazda na rysik S Pen. Obsługa rysika S Pen jest ograniczona do ekranu głównego.

Artykuł partnera.

Dodaj komentarz