Maski Hada Labo Tokyo – poznaj pielęgnację w japońskim stylu!

Maski Hada Labo Tokyo – poznaj pielęgnację w japońskim stylu!

Maseczki w płachcie lub na tkaninie – jak są nazywane – to produkty inspirowane Japonią i tamtejszymi rytuałami pielęgnacyjnymi. Znane od wieków, dziś zyskały wielką popularność na całym świecie. Poznaj maski Hada Labo Tokyo, których działanie, skład i formuła inspirowane są japońską pielęgnacją!

Skąd się wzięły maseczki w płachcie?

Już setki lat temu kobiety odkryły pielęgnacyjną moc, jaka ukryta jest w naturze. Wykorzystywały oleje i wody roślinne do poprawy wyglądu cery i zapewniania jej lepszej kondycji. Maseczki na tkaninie powstały w Japonii, gdzie kobiety wykorzystywały skrawki jedwabiu, nasączając je wodami kwiatowymi czy cennymi olejami. Tak narodziły się maseczki, które znamy dziś. Obecnie tkaniną na maseczki nie jest już jedwab, ale formuła działania kosmetyku jest podobna. Maseczki nasączone są wartościowym, pełnym składników aktywnych serum.

Jakie znacznie ma tkanina dla działania maseczki?

Obecność tkaniny w maseczce ma swoje działanie praktyczne. To nie tylko sposób na pielęgnację w stylu japońskiego SPA. Materiał działa niczym kocyk, rozgrzewając skórę jej własnym ciepłem. Dzięki temu pory się rozszerzają, pozwalając składnikom aktywnym na efektywniejsze wniknięcie w głąb skóry. Tkanina ogranicza jednocześnie wysychanie serum, dzięki czemu może ono działać aktywnie i w taki sam sposób przez cały czas trwania pielęgnacji. To sprawia, że jest ona jeszcze skuteczniejsza i bardziej wartościowa dla skóry.

Serum – serce masek na tkaninie

Wbrew pozorom w maseczce na tkaninie materiał jest tylko dodatkiem do pielęgnacji. Najważniejsze jest serum. To od jego jakości zależy, jak efektywnie działa maseczka. Maski Hada Labo Tokyo zawierają niezwykle wartościowe serum, które działa na wielu poziomach skóry, kompleksowo zaspokajając jej potrzeby. Wszystko za sprawą minimalistycznych receptur, opartych na skutecznym działaniu aktywnych składników i kompleksów. W składzie maseczek znajdziesz kilka rodzajów kwasu hialuronowego, który ma zdolność działania na wielu poziomach skóry. Nawilża ją w głębokich warstwach, ale jednocześnie wygładza, działając pod skórą i chroni przed utratą nawilżenia, pozostając na powierzchni skóry. Obecność witamin C i E, działa antyoksydacyjnie, odmładzająco i rewitalizująco, jednocześnie poprawiając koloryt cery.

Jak często stosować maski w płachcie?

Najlepsze efekty działania, jak w przypadku każdej pielęgnacji, zapewnia systematyczność. Regularnie stosowanie maseczek na tkaninie sprawia, że skóra zyskuje jędrność, elastyczność, miękkość i blask. Opiera się przedwczesnemu starzeniu, efektywniej się regeneruje i wygląda młodzieńczo oraz świeżo, bez oznak przesuszenia czy wiotkości. Zmarszczki pojawiają się później, a te, które już powstały, są spłycone. Jak często stosować maseczki? Optymalnie 1-3 razy w tygodniu, najlepiej po złuszczaniu skóry, by składniki aktywne mogły wniknąć jeszcze skuteczniej.

Japońska pielęgnacja z maseczkami Hada Labo Tokyo to sposób na piękną i młodzieńczą skórę na dłużej. Dołącz do pielęgnacji w azjatyckim stylu i ciesz się młodzieńczą świeżością swojej cery!

Materiał promocyjny.

Dodaj komentarz