Większe i mniejsze skupiska ludności występują na obszarach Gór Świętokrzysich, Ponidzia i reszty regionu świętokrzyskiego. Te najciekawsze, mające do zaoferowania turystom i zwiedzającym wiele atrakcji opisaliśmy w tym właśnie dziale. Miasta, miasteczka i wsie, w których nie tylko można z powodzeniem szukać noclegu, ale i utworzyć bazę wypadową na dłuższy pobyt na gościnnej ziemi świętokrzyskiej.
Wszelkie prawa do zamieszczanych w serwisie zdjęć i tekstów należą do ich autorów. Wykorzystanie do celów druku i kopiowanie na inne strony internetowe zdjęć i tekstów zamieszczonych w serwisie możliwe jest jedynie po otrzymaniu pisemnej zgody autora.
Chcesz skontaktować się z autorem tekstu, masz swoją ciekawą propozycję, która może wzbogacić serwis swietokrzyskie.org.pl lub zauważyłeś gdzieś błąd w tekście? Daj nam o tym znać. Na Wasze maile postaramy się odpowiedzieć jak to tylko będzie możliwe, jednak w terminie nie dłuższym niż 24 godziny.
kontakt@swietokrzyskie.org.pl